Bilgi Talep Formu

Daha Fazla Bilgi Almak İster Misiniz?

Profesyonel danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

İletişim
Sözleşmeler bilgi talep formu banner

1.GENEL AÇIKLAMA
6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’nun 11.maddesinden doğan haklarınıza ilişkin taleplerinizi işbu form vasıtasıyla DIŞ PATENT MARKA TESCİL VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ LTD. ŞTİ.’ye iletebilirsiniz. Söz konusu talepleriniz DIŞ PATENT MARKA TESCİL VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ LTD. ŞTİ.’ye ulaştığı tarihten itibaren mümkün olan en kısa sürede ve en geç otuz gün içerisinde cevaplanacaktır. Bilgi talebinizin cevabı aşağıda seçtiğiniz iletişim kanalları kullanılarak yazılı veya elektronik ortamdan sizlere iletilecektir.

Başvuru esnasında bilgiler eksiksiz doldurulmak zorundadır. Aksi takdirde bilgi talepleriniz DIŞ PATENT MARKA TESCİL VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ LTD. ŞTİ. tarafından karşılanamayacaktır. Bilgilerin yanlış ya da eksik olması durumunda DIŞ PATENT MARKA TESCİL VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ LTD. ŞTİ. talebin cevaplanmadığından bahisle herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.

Veri Sorumlusu : Dış Patent Marka Tescil Ve Danışmanlık Hizmetleri Ltd. Şti.
Adres : Girne Mahallesi Elifli Sokak No: 27 Kat: 5 Bay Plaza Maltepe 34852 İstanbul/Türkiye
Tel : 444 0 174
E-posta : kvkk@dispatent.com.tr

2.BİLGİ TALEP EDEN İLGİLİ KİŞİYE İLİŞKİN BİLGİLER
Adı Soyadı, Tc Kimlik Numarası, Uyruk, Yabancı Uyruklu iseniz Pasaport veya Varsa Kimlik Numarası, Tebligata Esas Yerleşim Yeri veya İş Yeri Adresi, Cep Telefonu, Sabit Telefon, Faks Numarası, E-Posta Adresi, Şirketimizle Olan İlişkiniz, Şirketimizle Olan İlişkiniz Sona Erdi mi?, Şirketimizde Ne Kadar Süredir Çalışmaktasınız/Çalıştınız?, Bilgi Talep Etme Amacınız.

3.TALEP KONUSU (Var ise konuya ilişkin bilgi ve belgelerinde eklenmesini rica ederiz.)
………………………………………………………………………………………………………………………………… ………………………………………………………………………………………………………………………………… ………………………………………………………………………………………………………………………………… ………………………………………………………………………………………………………………………………… ………………………………………………………………………………………………………………………………… ………………………………………………………………………………………………………………………………… ………………………………………………………………………………………………………………………………… ………………………………………………………………………………………………………………………………… ………………………………………………………………………………………………………………………………… ………………………………………………………………………………………………………………………………… ………………………………………………………………………………………………………………………………… ………………………………………………………………………………………………………………………………… ………………………………………………………………………………………………………………………………… ………………………………………………………………………………………………………………………………… ………………………………………………………………………………………………………………………………… ………………………………………………………………………………………………………………………………… ………………………………………………………………………………………………………………………………… ………………………………………………………………………………………………………………………………… ………………………………………………………………………………………………………………………………… ………………………………………………………………………………………………………………………………… ………………………………………………………………………………………………………………………………… ………………………………………………………………………………………………………………………………… ………………………………………………………………………………………………………………………………… ………………………………………………………………………………………………………………………………… ………………………………………………………………………………………………………………………………… ………………………………………………………………………………………………………………………………… ………………………………………………………………………………………………………………………………… ………………………………………………………………………………………………………………………………… …………………………………………………………………………………………………………………………………

4.İLGİLİ KİŞİNİN BEYANI
Yukarıda izah ettiğim taleplerim doğrultusunda başvurumun değerlendirilmesini ve tarafıma cevap verilmesini rica etmekteyim. Başvurum esnasında vermiş olduğum bilgilerin gerçek ve güncel olduğunu, şahsıma ait olduğunu kabul, beyan ve taahhüt ederim. Talep ettiğim bilgi için paylaşmış olduğum kişisel verilerimin ve/veya özel nitelikli kişisel verilerimin DIŞ PATENT MARKA TESCİL VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ LTD. ŞTİ. tarafından amacıyla bağlantılı olarak işlenmesine izin veriyorum.

☐ Başvurumun cevabını bizzat elden teslim almak istiyorum. (Başvuruyu yapan ilgili kişi dışında kimseyle başvuruyla ilgili bilgi paylaşımı yapılmamaktadır.)
☐ Başvurumun cevabının Başvuru Formunda belirtilen e-posta adresime gönderilmesi istiyorum.
☐ Başvurumun cevabının Başvuru Formunda belirtilen adresime gönderilmesini istiyorum. (Lütfen seçtiğiniz seçeneğe işaretleme yapınız.)

Başvuruda Yapan İlgili Kişinin Adı Soyadı:
Başvuru Tarihi:
İmza:

DIŞ PATENT MARKA TESCİL VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ LTD. ŞTİ.

Bilgi Talep Formu PDF dosyası