Hizmetlerimiz

HİZMETLERİMİZ
 

Dış Patent olarak müvekkillerimize Marka Tescili konusunda yurt içi ve yurt dışı olmak üzere tüm süreçlerde yardımcı, yol gösterici ve destekleyici hizmetlerimizi sunuyoruz.


Tümünü İncele

Patent, koruma süresi boyunca başvuru sahibine buluşu kullanma ve 3.kişilerin izinsiz kullanımını engelleme hakkı sağlamaktadır. Tüm bu süreçte müşterilerimize profesyonel hizmet sağlıyoruz.

Tümünü İncele

Faydalı modeller inceleme aşamasına tabi olmadığı için patent tescil sürecine göre daha kısa sürede sonuçlanmakta ve maliyet açısından avantaj sağlamaktadır.


Tümünü İncele

Tasarım tescili, ürünlerin dış görünümünü koruyan bir sınai mülkiyet hakkıdır. Basit bir tanımla bir ürünün dış görünümünün fotoğraflama yöntemi ile korunması olarak adlandırabiliriz.

Tümünü İncele

Bir ürünün, bir coğrafyayla özdeşleşmiş olması, birtakım özelliklerinin ya da tüm özelliklerinin bu yöreden kaynaklanması ve bu çerçevede tüketici gözünde belli bir bilinirliğe ve kaliteye sahip olmasıdır.


Tümünü İncele

Entegre devreyi oluşturan tabakaların üç boyutlu dizilimini gösteren, üretim amacıyla hazırlanmış ve herhangi bir formatta sabitlenmiş görüntüler dizisidir.Tümünü İncele

Alan adı tahsis işlemleri, gerçek ve tüzel kişilerin, esas olarak ticari amaçlı Türkiye’de kullandığı en yaygın alan adlarının kendine özgü markası için veya tescillenecek markaya tahsis edilmesi ve tescillenmesi işlemidir.


Tümünü İncele

İştigal alanımızın fikri sınai haklar hukuku olması nedeniyle; marka, patent ve tasarım davaları başta olmak üzere tecavüz, gasp, tespit, tazminat, gümrükte müsadere ve hükümsüzlük davalarına ilişkin davalar ana hizmet alanımızdır.

Tümünü İncele