Kurumsal

About us banner
20 YILLIK TECRÜBESİYLE

Dış Patent Hakkında

2003 yılında İstanbul’da İhsan Karaca ve Tolga Çaylak tarafından kurulan Dış Patent, yurt içi ve yurt dışı olmak üzere geniş coğrafyaya hakim kurumsal yapısı ile marka tescili, patent tescili, faydalı model ve tasarım (Sınai Mülkiyet Hakları) konusunda danışmanlık hizmeti vermektedir. Türkiye genelinde 15.000’i aşkın müvekkiline, rakiplerine oranla günümüz koşullarına uygun olarak daha farklı, hızlı ve güvenilir politikasıyla hizmet vererek sektöründe ilk sıralarda yer almaktadır.

Dış Patent, bünyesinde konusunda uzman ve yeniliğe açık bir kadro ile yola çıkmış, gün geçtikçe kadrosunu ve hedeflerini büyütmüştür. Türkiye genelinde birçok partnerle çalışmakta olup, giderek büyüyen yapısıyla müvekkillerine kişiye özel hizmet vermektedir.

Vizyonumuz

Fikri ve Sınaî Haklar alanında Türkiye’de ve dünyada en çok tercih edilen şirket olmak.

Misyonumuz

Sektörel ve teknolojik tüm gelişmeleri ve yenilikleri yakinen takip etmek. Müvekkillerimizin ihtiyaçlarını, beklentilerini doğru analiz edip, hızlı, güvenilir ve en önemlisi etik çözümler üretmek. Tüm dünyada, müvekkillerimizin rekabet gücünü artıracak, sektörde tecrübeli ekibe sahip olmak.

Değerlerimiz

Dış Patent ailesi olarak sektörün ve ticaretin ETİK DEĞERLERİNİ hem müvekkillerimize, hem sektördeki rakiplerimize hem de çalışan iş arkadaşlarımıza karşı hep ön planda tutuyoruz.

Biz yıllar önce bu sektörde en çok tercih edilen firma olmak için yola çıktığımızda, Fikri ve Sınai haklar alanında zirveye çıkabilmek ve zirvede kalabilmek için en önemli değerlerimizi “Profesyonellik, Güven, Kalite, Hız, Yenilikçilik” olarak belirledik. Aynı ilkelere bağlı kalarak yolumuza devam edeceğiz.

0 Bin +
Marka Başvurusu
0 Bin +
Patent Başvurusu
0 Bin +
Tamamlanan Proje
0 Bin +
Mutlu Müşteri
KİLOMETRE TAŞLARI
Dünden Bu Güne
DIŞ PATENT
ÜYELİKLERİMİZ
Üyeliklerimiz inta
Üyeliklerimiz aippi
Üyeliklerimiz ficpi

Bu internet sitesinde kullanıcılarına daha iyi bir hizmet sunmak için yalnızca zorunlu çerezler kullanmaktadır. Çerez Politikamız hakkında daha fazla bilgi almak için buraya tıklayın.