mesaj gönder - international
Dış Patent
Tescil Asistanı
Tescil işlemleriniz ve bilgi almak için iletişim bilgilerinizi paylaşın. Marka danışmanlarımız en kısa sürede sizinle irtibata geçsinler.
 
Hizmetlerimiz

Marka Tescili, marka sahibinden bağımsız olarak yapılan idari bir işlemdir.Marka müracaatı nitelik itibariyle uzmanlık gerektiren bir işlem olduğu için, vekil aracılığı ile yapılması daha doğrudur.
DIŞ PATENT marka müracaatlarının idari bir işlemden çok daha fazlası olduğunun bilincinde olarak detaylı ve güvenilir danışmanlık hizmeti vermektedir.
Markanızı Sorgulayın.

Sınai ve Fikri haklar söz konusu olduğunda, en çok kullanılan diğer bir kelime “Patent” olabilir. Fikirlerin, sloganların, jest ve mimiklerin dahi patentini almak mümkündür. Tüm bunların ötesinde her şeyin patentinin alınması da mümkün değildir, bazen gereklilik de yoktur. DIŞ PATENT sizlere Patent Tescil konusunda da yardımcı, yol gösterici, sizi destekleyici hizmet sunarak yoluna devam etmektedir.

Tasarımdan bahsedilince görsel tatminin önemli olduğu aklımıza gelir. Göze hitap etmeyen, görsel olarak anlatılamayan bir tasarımın endüstriyel tasarım olarak tanımlanması mümkün değildir. Yapılan tasarımı korumak, tasarım tescili yapmak da bir sonraki adımda önemlidir.DIŞ PATENT Tasarım Tescili 'nde de uzman kadrosu ve kaliteli hizmet anlayışı ile yanınızdadır.